reporter.edu.pl

Studia a przyszla praca

Studia a przyszla praca

Studia a przyszla praca

Niektórzy ludzie uważają, że kompost robaka jest brudny. Jednakże istnieją inni ludzie, którzy uznają, że kompost robaka byłaby wielka wygoda. Dla tych z Was, którzy chcielibyśmy mieć kompost robaka w ich domu, oto kilka wskazówek, jak sprawić, by jeden z własnych z wykorzystaniem robaków.http://elektrotechmed.com

Rzeczy potrzebne będą:

Kosz

Wiercić

cegły

Taca

Gazeta

robaki

Aby bin, trzeba będzie pojemnik, który jest nieprzejrzysty i około 10 cali głębokości. Można użyć puszki kawy, plastikowe pojemniki do przechowywania, skrzynie, a nawet szuflady. Pojemnik musi być ciemne, ciepłe i napowietrzona.

Worku otworów w ściankach i dnie pojemnika. Można użyć wiertarki, paznokci lub ostrych przedmiotów do tych otworów. Lepiej jest zrobić wiele małych otworów, zamiast kilku dużych nich, ponieważ nie chcesz robaki uciec. A kiedy mają robaki Kochanie, nie chce im się uciec albo. Można wyrównać swój Dziurkowany pojemnik z nylonowymi uniknąć robaków dotarcie z pojemnika.

Ponieważ trzeba będzie utrzymać kompost wilgotne, będziemy chcieli, aby umieścić tacę pod kontenerem złapać wodę, jak podlewać go. Włóż klocki do podajnika i ustawić pojemnik na nich.

Następnie napełnić pojemnik z pięciu cali rozdrobnione gazety. Wet gazetę i dodaj swoje robaki.

Rodzaje robaków używać:

Istnieją dwa rodzaje robaków, które działają najlepiej w kompostu robaka, czerwony Wigglers lub czerwone dżdżownice. Te dwa typy mogą konsumenta i przełamać najwięcej odpadków kuchennych. Liczba robaków trzeba będzie zależeć od tego, ile złom kuchnia chcesz umieścić w kompost robaka. Aby dowiedzieć się, ile będzie trzeba, tysiąc robaki (około jednego funta) zje jeden pół funta skrawków dziennie. Można rozpocząć się bez względu na ilość robaków chcesz, a następnie w ciągu kilku tygodni, waży złom, a następnie można dodać dowolną liczbę robaków, jak trzeba.

Artykuł dzięki: