reporter.edu.pl

Gdzie szukac stazy | reporter.edu.pl

Gdzie szukac stazy

Gdzie szukac stazy

Chociaż Portugalia produkowane tylko 3535 megawatów energii wiatrowej w 2009 roku, nie odnoszą się do 15% całkowitego zapotrzebowania na energię, a oni planują zwiększenie to 5300 do 2012 roku kraj posiada także największą farmę lądzie wiatrowej w Europie, a mianowicie MW 240 "Alto Minho Wind Farm ", który został otwarty w 2008 roku.porady prawne dla firm Wrocław

Dania

W 2009 roku farmy wiatrowe w Danii miał pojemność 3,465 MW. Względny małe sumie, ale to było 20% całego zapotrzebowania energii elektrycznej w Danii. Ma on i morskich farm wiatrowych, z planami na swoim miejscu, aby zwiększyć całkowitą pojemność w nadchodzących latach. W kraju znajduje się również największą na świecie przybrzeżną obiektu wytwarzania energii elektrycznej dla niektórych 200.000 domów. Chociaż kraj ten nie jest ważnym graczem w produkcji energii wiatrowej duńskie firmy faktycznie dostarczają prawie połowę całkowitej światowej zainstalowanych turbin wiatrowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak można wykorzystać wiatr do zasilania domu Sprawdź Resource Box Poniżej

Autor jest zaangażowana obrończyni środowiska i webmaster Green Energy Information Store. Wszystkie najnowsze wiadomości energia ekologiczny i porad w Internecie.

Sprawdź wszystkie najnowsze wiadomości Green Energy TUTAJ

Dowiedz się, jak tworzyć własne KLIKNIJ TUTAJ TERAZ zielonej energii

Artykuł dzięki: